loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

Archiwum
 • 2017
 • 2016
 • 2015
Dodatki do mebli warsztatowych
 • Dodatki do mebli warsztatowych
 •  Swoje domy i mieszkania pieczołowicie wykańczamy, dbając o najmniejsze detale i szczegóły.
  Skrupulatnie wybieramy kolory, meble, tekstylia i pieczołowicie dobieramy dodatki.
  Im bardziej spersonalizowane otoczenia, tym lepiej. Wszystko to, aby żyło nam się wygodnie i w pięknym otoczeniu.

  Niestety często zapominamy o pomieszczeniach rzadziej używanych – takich jak garaż, a przecież meble w tych pomieszczeniach też ułatwiają nam życie. Warto przemyśleć organizację garażu, czy warsztatu (zwłaszcza jeśli wiążą się one z naszym zawodem) i zakupić dostosowane do nas meble.
  Meble warsztatowe firmy Heritus dają możliwość wyboru dodatków do podstawowych modeli katalogowych. Właściwie to można powiedzieć, że Heritus daje klientowi możliwość samodzielnego zaprojektowania indywidulanego zamówienia. Co więcej, każdy mebel tworzony jest zamówienie, więc możliwości zmian są naprawdę ogromne.

  Oto kilka najciekawszych (naszym zdaniem) dodatków do mebli warsztatowych, w które możecie wyposażyć swoje meble:

  - Zawieszki – dostępne w wielu wariantach, o różnych wielkościach i kształtach. Wśród nich znajdziemy: zawieszki na klucze, wiertła, czy wkrętaki. W ofercie dostępne są również zawieszki magnesowe,
  zawieszki na pojemniki (świetne rozwiązanie dla osób, które muszą mieć w pojemnikach, pod ręką małe elementy, takie jak śrubki, czy gwoździe), czy zawieszki do dokumentów.

  - Oświetlenie – ważny dodatek do stołu, czy biurka. Zazwyczaj jest nieodłącznie wymaganym przez klientów elementem mebla, gdyż pomieszczenia gospodarcze, czy garaże należą do słabo oświetlonych pomieszczeń.

  - Gniazda – nie musicie już szukać przedłużacza, aby doprowadzić prąd do stołu warsztatowego.
  Wystarczy zamawiając mebel, dobrać do niego gniazdko. Szczególnie polecamy nasze ulubione rozwiązanie, jakim jest listwa zasilająca – posiada kilka gniazd i można ją schować pod blatem.

  -Tablice – ileż to razy poszukiwaliście odpowiedniej wielkości śrubokręta? My też to znamy, dlatego zachęcamy Was do zakupienia tablic perforowanych. Są one doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli na uporządkowanie przedmiotów nad blatem, czy po prostu na ścianie.

  - Koła – może nie od razu przychodzą nam one do głowy, gdy myślimy o szafce do garażu, ale w warsztatach
  jest to powszechny dodatek, gdyż umożliwia bezproblemowe przesuwanie mebli. Dzięki mobilnym meblom
  nie jesteśmy zmuszeni do ciągłego przemieszczania się w poszukiwaniu potrzebnych narzędzi – wszystko mamy pod ręką. Warto w nie zaopatrzy wybrane meble.

2017-03-29 09:25:00

wnetrza2