loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

Archiwum
 • 2017
 • 2016
 • 2015
Jak wybrać szafki dla przedszkolaków?
 • Jak wybrać szafki dla przedszkolaków?
 •  Wybierając meble dla dzieci często nie wiemy na co zwracać uwagę. Poniżej przedstawiamy o co pytać producentów i co sprawdzić przed dokonaniem zakupu mebli dla przedszkolaków.

  JAKOŚĆ
  Po pierwsze należy zadbać o najwyższą jakość mebli. Warto dopytać o grubość materiału z którego jest wykonany asortyment, jakie certyfikaty posiada oraz jak długiej gwarancji podlega. Ważne są również dokumentacje poszczególnych elementów mebla: atesty na farby, informacje o zamkach oraz karta samego produktu. Komplet powyższych informacji będzie świadczył o wysokiej jakości wybranego asortymentu.

  WYSOKOŚĆ
  Ważne jest, aby mebel był dostosowany do wysokości dzieci. Niektórzy producenci tworzą modele specjalnie

  z przeznaczeniem dla kilkulatków. Jeśli standardowy mebel nie spełnia naszych oczekiwań względem wymiarów, warto zapytać o możliwość ich zmiany. Czołowi producenci są przygotowani na tego typu zapytania
  i bez problemu dostosowują swoją technologię pod oczekiwania klientów.

  WNĘTRZE
  Wybierając odpowiedni model warto zastanowić się, co dzieci będą przechowywać w szafce.
  Możliwości są bardzo zróżnicowanie, począwszy od półek, przez drążek z haczykami do powieszenia rzeczy, poprzez możliwość połączenia obu tych elementów. Szafki mogą być też być zupełnie puste, aby zaoszczędzić
  jak najwięcej miejsca.

  KOLORYSTYKA

  Szare, jednokolorowe meble przeszły już do historii. Teraz stawiamy na wielokolorowe modele, które są radosne i pozytywne. Paleta kolorów jest tak szeroka, że istnieje możliwość pomalowania każdej szafki w innym kolorze, aby ułatwić dzieciom znalezienie własnej. Ponadto widok rzędu kolorowych szafek jest fantastyczny!

  PERSONALIZACJA

  Jeśli myślicie, że dzieci nie zwracają uwagi na takie szczegóły to jesteście w wielkim błędzie.

  Możliwość personalizacji swojej szafki jest dużym jej atutem, podobnie jak możliwość wyboru koloru. Szczególnie polecamy możliwość dodania numeracji na drzwiczkach – numery pomagają odnaleźć swoją szafę, ale również mają wymiar edukacyjny dla maluchów. Istnieje również możliwość zamówienia miejsca na etykietę, którą każde dziecko może stworzyć samodzielnie. Ulubiony rysunek, lub ozdobna etykieta z imieniem jeszcze bardziej rozweseli wnętrze.

  Jak widzicie możliwości jest wiele. Warto dokładnie przeanalizować ofertę, przed dokonaniem zakupu.

  Meble to inwestycja na lata, dlatego warto zainwestować w modele, które wykonane są z wysokiej klasy materiałów i tworzone są pod indywidualne wymagania.  

2017-03-01 09:17:00

wnetrza2