loadingimg

Wczytuję dane...
 • Rejestracja

Archiwum
 • 2017
 • 2016
 • 2015
Gadżety w przedpokoju
 • Wiele osób posiada w domach lub mieszkaniach, tak zwane przedpokoje.
  W przypadku mieszkań jest to często po prostu część korytarza, którą staramy się zaaranżować zaraz przy wejściu.

  Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak ważną funkcję pełni przedpokój – w końcu to tu trafiamy zaraz po wejściu do domu i witamy tu gości! Ograniczone miejsce to spory problem, dlatego warto się zastanowić czego tak naprawdę potrzebujemy, zaraz po wejściu w nasze cztery kąty.

  Miejsce na buty – sytuacja staje się kłopotliwa w sezonie jesienno-zimowym. Nikt nie chce, aby ociekające obuwie brudziło otoczenie.
  Dobrym rozwiązaniem są specjalne ławki na buty, do których można dokupić maty, w których gromadzi się woda. Jeśli mamy więcej miejsca, możemy zakupić drewniane lub metalowe siedziska, na których można usiąść lub położyć rzeczy, a pod którymi trzymamy na półkach obuwie.
  W sieciówkach możecie również zakupić moduły pojedynczych szafek, które można przytwierdzać do ściany w dowolny sposób – są wąskie, a jednocześnie pojemne. Występują w szerokiej palecie kolorów, a możliwość dowolnego układu powoduje, daje nam nieograniczone możliwości.

  Klucze – Ileż to razy biegaliście po mieszkaniu i szukaliście kluczy? Też to znamy!
  Warto pomyśleć o specjalnych wieszakach, na każdy domownik ma własne miejsce na swoje klucze.
  I tutaj ilość modeli na rynku jest ogromna, począwszy od prostych skrzynek z haczykami w środku,
  po specjalne wieszaki do przytwierdzenia do ściany w kształtach: napisów, dużego klucza, czy zwierzaków.
  Niezależnie od waszego wyboru klucze zawsze będą w tym samym miejscu i już nikt nie będzie biegał w pogoni za zgubą po całym domu

  Parasol – kolejny mokry problem, jaki zastajemy zaraz po otwarciu drzwi. Najważniejsze, aby stojak był wykonany z trwałego i nieprzemakalnego materiału – zdecydowanie odpadają wiklinowe kosze!
  W sklepach internetowych bez problemu znajdziecie stojaki z tworzyw sztucznych, czy metalu w nowoczesnych kształtach. Jeśli jesteście amatorami stylu vintage, świetnym rozwiązaniem będzie metalowa konewka lub dzban!

  Jak widzicie pomysłów jest co nie miara. Wszystko zależy od waszych możliwości przestrzennych oraz wyobraźni. I co najważniejsze nie trzeba do tego dużych nakładów finansowych.
  Pamiętajcie, ma być funkcjonalnie i niebanalnie!  

2017-02-15 09:46:00

wnetrza2